Opinie klientów

Poznaj opinie firm, z którymi pracowaliśmy. Dzięki temu zobaczysz jakich efektów możesz się spodziewać.

Polecam bardzo usługi firmy BSmarti. Bardzo duże doświadczenie Mega fajne pomysły i rozwiązania dla firm Ja po skorzystaniu z usług Bartka nie muszę płacić za reklamę

Magdalena Muzyk

Klub Kulinarny

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, rozpoznawalności marki i usług firmy Darikom.

Dariusz Kubies

Darikom

Jestem dumna z wizerunku jaki został stworzony w sieci dla mnie i mojej Kancelarii Adwokackiej. Jest to doskonałe odzwierciedlenie tego jak pomagam moim klientom. Polecam współpracę.

Dominika Solipiwko

Adwokat

Współpraca z BSmarti pozwoliła mi pozyskać wielu nowych klientów i rozwinąć biznes w bardzo krótkim czasie. Ich wiedza i doświadczenie przełożyły się na moje efekty. Polecam!

Sebastian Buczyński

SebartFOTO

Bardzo szybko otrzymałam wiele kontaktów, dużo więcej niż się spodziewałam Poświęcam obecnie czas na kontakt z osobami potencjalnie zainteresowanymi usługami Thermex Serwis.

Aneta Minkowska

Thermex Serwis

Wdrożone działania marketingowe przyniosły zwrot w postaci kilku nowych klientów. Obecnie chcemy kontynuować współpracę z firmą BSmarti i rozpoczynamy kolejny, większy projekt.

Marcin Kucypera

MAZO Szwalnia

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Zajrzyj na magdalenadzierzek.pl

Magdalena Dzierżek

Eco Dla FIrm

Z uśmiechem na twarzy będę rekomendować usługi firmy BSmarti potencjalnym klientom i wierzę, że dalsza współpraca pozwoli na wspólne rozwinięcie skrzydeł.

Karolina Murlowska

My Sweet Room

Dzięki pomocy BSmarti zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak przygotować kampanię.

Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

Chcesz osiągnąć sukces w internecie?

W czasie konsultacji zapytamy Cię o Twoje potrzeby, obecny stan, a następnie powiemy jakie opcje sprawdzą się w Twojej sytuacji oraz czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje aktualne cele.

Umów spotkanie