Agencja
interaktywna

Bsmarti to więcej niż marketing

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą firmą. Przed Tobą kilka szczegółów na temat naszego powstania oraz naszej wizji. Jeśli zastanawiałeś się już nad współpracą z nami, to tu znajdziesz kilka powodów, dlaczego warto. 

BSmarti powstało na podstawie wieloletniego doświadczenia programistycznego oraz prowadzenia własnego portalu o nazwie AtrakcjeDzieciece.pl. To doświadczenie pokazało nam, że wiemy, jak tworzyć biznes w taki sposób, by mieć tysiące wyświetleń dziennie.

Razem z rozwojem naszych umiejętności, zaczęliśmy osiągać sukcesy z wieloma firmami polskimi, jak i europejskimi. Kilka z nich zobaczysz poniżej.

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej

Największy portal z atrakcjami dla dzieci

Internetowy i stacjonarny sklep ludzi aktywnych

Producent zdrowych produków do jedzeni

Specjalista od wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania

Biuro podróży dla całej rodziny

Internetowy sklep z prezentami z własnym nadrukiem

Biuro podróży dla firm, przedszkoli i szkół

Kasy fiskalne oraz inne urządzenia handlowo sprzedażowe

Dom mediowy z Katowic

Klinika dentystyczna i studio urody

Pomoc w skutecznej sprzedaży lub wynajmnie nieruchomości

Nowoczesna drukarnia rodzinna

Oprogramowanie do domów pogrzebowych

Trener związków oraz relacji

Wygodne i ciche pokoje do wynajęcia, z malowniczym widokiem

Odkryj

Nowy poziom biznesu

Nasze wartości

Ciekawość

Do każdego tematu podchodzimy z ciekawością. Chcemy jak najwięcej dowiedzieć się o Twoim biznesie oraz branży. Dzięki temu możemy zaproponować jeszcze lepsze rozwiązania. Często prowadzi to do wydłużenia czasu, ale jednocześnie znacząco podnosi jakoś naszych usług.

Jakość

Jak zapewne już wiesz, naszą podstawową wartością jest najwyższa jakość usług. Stawiamy na zadowolenie obu stron i dlatego zawsze pracujemy na najwyższych obrotach. Jednocześnie, stawiając na sprawdzone, oraz najnowsze trendy w biznesie, oraz marketingu.

Skuteczność

Rozpoczynając współprace, jasno określamy nas cel. Dzięki temu możemy Ci donieść wynik, który pokaże nam poziom osiągniętego sukcesu. Prace rozbijamy na etapy i już podczas nich mierzymy różnego rodzaju elementy, by dowieść zakładany wynik na czas.

Kreatywność

Dbamy o to, by do każdego projektu podchodzić kreatywnie. Zamiast mierzyć się z czerwonym oceanem, skierujemy Twój biznes na błękitny ocean. Zmienimy walkę ceną na pozycjonowanie firmy, w taki sposób by Twoja firma została zapamiętana. By to osiągnąć, stawiamy na kreatywność.

Jakość i skuteczność
poparta wiedzą

Osiągnijmy razem
sukces

W czasie konsultacji zapytamy Cię o Twoje potrzeby, obecny stan, a następnie powiemy jakie opcje sprawdzą się w Twojej sytuacji oraz czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje aktualne cele.

Umów spotkanie

Rekomendowane artykuły

Etapy tworzenia strony internetowej – jak robić to dobrze

Czytaj dalej

Poznaj archetypy marki osobistej i firmowej

Czytaj dalej

Archetyp marki kreator

Czytaj dalej