Powrót do projektów

Sala Bankietowa Zacisze

Kim jest klient?

Klientem była właścicielka sali bankietowej Zacisze w Dąbrowie Górniczej.

Jaki był problem klienta?

W momencie pierwszego spotkania Klienta posiadała starą stronę internetową, która prezentowała nieaktualne informacje. Nie była dopasowana do urządzeń mobilnych i nie dało się jej pozycjonować. W firmie panowało również przekonanie, że strona to raczej koszt niż inwestycja.

Jednym z powodów rozważenia nowej strony były dochodzące do Klientki opinie, że jej wizerunek w sieci jest o wiele słabszy niż na żywo. Klienci odwiedzający salę bankietową byli zadziwieni, że taka piękna sala tak słabo wygląda w sieci.

Rezultaty współpracy

Współpraca rozpoczęła się od konsultacji. Planowanie pozwoliło na opisanie zakresu prezentowanej oferty. Podczas spotkań omówiliśmy także zakres korzyści, jakie mogłaby przynosić firmie nowa strona. Okazało się, że nowe funkcjonalności pozwolą zaoszczędzić sporo czasu przy planowaniu imprez okolicznościowych.

Nowa strona odmieniła wizerunek sali, zaprezentowała jej rzeczywisty potencjał, co spotkało się z ogromną aprobatą odbiorców. Na stronie stworzyliśmy także katalog imprez i przyjęć. Wszystkie widoki zostały przystosowane do urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych.

Nowa strona została całkowicie zoptymalizowana pod kątem SEO, dzięki czemu jej pozycja w wyszukiwarce Google znacznie się podniosła. Kolejnym etapem współpracy będą rozwijanie tego obszaru i jeszcze mocniejsze pozycjonowania strony w Google.

Porozmawiajmy o rozwoju
Twojej firmy

W czasie konsultacji zapytamy Cię o Twoje potrzeby, obecny stan, a następnie powiemy jakie opcje sprawdzą się w Twojej sytuacji oraz czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje aktualne cele.

Umów spotkanie