Powrót do projektów

Adwokat Dominika Solipiwko

Kim jest klient?

Klientem była Adwokat Dominika Solipiwko.

Jaki był problem klienta?

Pani Adwokat posiadała wcześniej starą stronę internetową. Była to jedynie wizytówka, która miała przestarzały design, nieprawidłowo wyświetlała się na urządzeniach mobilnych i nie dawała możliwości rozbudowy. Klientka oczekiwała, że nowa strona będzie wzbudzać zaufanie i podkreśli rangę świadczonych usług. Dodatkowo zadaniem witryny będzie zbieranie danych do potencjalnych klientów. Dodatkowym elementem współpracy była biznesowa sesja fotograficzna Pani Adwokat.

Rezultaty współpracy

Na podstawie konkretnych wytycznych: układu strony, kolorystyki, wykonanych fotografii oraz funkcjonalności stworzyliśmy witrynę, która przede wszystkim budzi zaufanie i podkreśla jakość świadczonych usług.

Strona zawiera formularz, poprzez który klienci mogą w sposób automatyczny przesyłać informacje dotyczące ich spraw. Dzięki sekcji BLOG Kancelaria Pani Adwokat może dzielić się aktualną wiedzą z odbiorcami i cieszyć wysokimi pozycjami w wyszukiwarce Google.
Strona została przystosowana do wszystkich rodzajów urządzeń. Do strony został podpięty system analizy odsłon Google Analytics.

Porozmawiajmy o rozwoju
Twojej firmy

W czasie konsultacji zapytamy Cię o Twoje potrzeby, obecny stan, a następnie powiemy jakie opcje sprawdzą się w Twojej sytuacji oraz czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje aktualne cele.

Umów spotkanie