Powrót do projektów

COACH MARCIN WĄSIK

Kim jest klient?

Marcina Wąsika to ojciec, partner, biznesmen, jogin, mentor, szkoleniowiec. Od lat pomaga mężczyzną radzić sobie ze swoją energią. Jest autorem książki o problemie „miłego faceta”.

Jest również właścicielem ośrodka warsztatowego Blis A, znajdującego się nad stawem Posmyk w centrum Lublinieckich lasów.

Jaki był problem klienta?

Zagadnieniem, z jakim przyszedł do mnie i mojej agencji BSmarti Marcin była kwestia rozpoczęcia działań w internecie. Do tej pory wszystkie działania marketingowe były prowadzone na zasadzie poleceń, przyszła więc pora na kolejny etap jakim jest właśnie internet.

Rezultaty współpracy

Jak wspomniałem, naszą pracę rozpoczęliśmy od zera. Wiec pierwszym krokiem było określenie dokładnych potrzeb co do tego, jakie działania będą potrzebne.

Na podstawie tego dowiedzieliśmy się, że tutaj będzie potrzeba strona internetowa z możliwością zakupu usług oraz produktów. Wybór padł więc na WordPress, ze wtyczką woocommerce.

Dzięki zastosowaniu tej technologii dowolna osoba mogła potem łatwo nanosić zmiany takie jak np. zmiana ceny, czy dodawanie nowych wpisów na blogu.

Po wykonaniu strony rozpoczęliśmy działania marketingowe.

Skupiliśmy się na płatnej promocji książki w mediach społecznościowych. Tak powstała kampania marketingowa na Facebooku i Instagramie.

Pierwsze wydanie książki sprzedało się w kilku tysiącach kopii, co było ogromnym sukcesem. Bardzo szybko trzeba było dodrukować kolejne egzemplarze.

Ponieważ pierwsze wydanie książki okazało się sukcesem, nie tylko został wydrukowany dodruk, ale również już powstał plan na kolejne wydanie oraz audiobook.

Co warto podkreślić, dzięki samej książce sama rozpoznawalność marki osobistej Marcina wzrosła, co przełożyło się na sprzedaż droższych produktów jak np. sesje indywidualne, pakiety itd.

Obecnie dalej opiekujemy się stroną. Prowadzimy kampanie reklamowe i stale dowozimy założone cele.

Porozmawiajmy o rozwoju
Twojej firmy

W czasie konsultacji zapytamy Cię o Twoje potrzeby, obecny stan, a następnie powiemy jakie opcje sprawdzą się w Twojej sytuacji oraz czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje aktualne cele.

Umów spotkanie