Kim jest klient?

ExploSklep to e-commerce stworzona dla firmy ExploTeam Spółka Cywilna. Firmy zajmującej się sprzedażą B2C i B2B sprzętu wspinaczkowego oraz trekingowego.

Jaki był problem klienta?

Problem, z jakim zgłosiła się firma ExploTeam był problem wykorzystywanego systemu e-commerce. Ponieważ używali zewnętrznego sklepu postawionego na Shoperze mieli problem z integracjami.

Dodatkowo była kwestia innych stron, które już wtedy wykorzystywały WordPress-a

Rezultaty współpracy

Rozwiąrzaniem na które wpadłem, polegało na wykorzystaniu tego samego systemu na wszystkich stronach. Rozwiązanie to sprawiało, że zrozumienie wszystkich narzędzi stało się dużo łatwiejsze dla klienta.

Dodatkowo aktualizacja produktów pomiędzy różnymi sklepami stała się dużo prostsza. Przykładowo aktualizacja cen wymagała takiego samego formatu plików wszędzie.

Postawiliśmy więc na technologie WordPress z Woocomerce oraz elementorem. Po wdrożeniu sklepu zostało przeprowadzone szkolenie i klient sam może obecnie decydować, jak wygląda sklep.

Klient może sam zmieniać wygląd i treść strony, dzięki czemu nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z usługami programistycznymi.

Porozmawiajmy o rozwoju
Twojej firmy

W czasie konsultacji zapytamy Cię o Twoje potrzeby, obecny stan, a następnie powiemy jakie opcje sprawdzą się w Twojej sytuacji oraz czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje aktualne cele.

Umów spotkanie